🔥📣ZAPRASZAMY NA KOLEJNĄ EDYCJĘ KONGRESU W 2024 r.!!!! 🔥📣  

Organizator:
#

KONGRES INDUSTRY NEXT

KONGRES to innowacyjny projekt promujący globalny rozwój przemysłu 4.0, organizowany przez zespół największych targów tej branży ITM Industry Europe. Przedsięwzięcie dostarcza wiedzy na temat najnowszych trendów w tym sektorze.

Najbliższa edycja: 2024 r.

Partnerzy 2023

Organizatorzy

Prelegenci kongresu

Zobacz wszystkich
Zobacz wszystkich
#

ITM INDUSTRY EUROPE

KONGRES INDUSTRY NEXT jest organizowany z inicjatywy zespołu targów ITM INDUSTRY EUROPE. Światowej klasy wystawcy, profesjonaliści z zakresu automatyzacji produkcji, metalurgii i obróbki metali, ekspozycja nowoczesnych maszyn i technologii oraz bogaty program – to wszystko sprawia, że targi ITM są kluczowym wydarzeniem dla firm poszukujących innowacji i zoptymalizowanych rozwiązań w przemyśle.

ITM INDUSTRY EUROPE

4-7.06.2024

 

 

Kontakt

Parking PWK

{{ParkingRedirectionButton ? 'Prowadź na parking:' : 'Ilość aktualnie wolnych miejsc'}}

PARKING PWK (MTP)

O PARKINGU

Największy podziemny parking w Poznaniu! Zaparkuje na nim 650 samochodów jednocześnie.

Idea Expo

Oferta

Zaufaj doświadczeniu! Z pasją budujemy stoiska targowe już od ponad 30 lat! W naszej ofercie znajdują się propozycje zabudowy we wszystkich dostępnych na rynku systemach wystawienniczych oraz rozwiązania nietypowe.

Restauracje GARDENcity

Designerskie restauracje w biznesowym centrum Poznania

Elegancja, nowoczesność, obsługa na najwyższym poziomie. Wewnątrz kompleksu mieszczą się przestronne sale, których charakter ewaluuje wraz z wizją i potrzebami gości: Saffron, Vanilla, Tabasco i Cinnamon. Restauracje: Basilico Bistro - express lunche i Oregano and Wine typu fine dining.

W tym samym czasie: